DELTA

 

Yeni nesil JakBoeno Delta elbiseler için sualtının farklı tonları kullanılarak üç boyutlu bir kamuflaj oluşturuldu. Üretimleri için dış tarafta Delta kamuflajlı jarse, iç tarafta open cell Yamamoto39 neopren kullanıldı.

 

Neopren

Yamamoto Corporation firması, neopren üretiminde, diğer üreticilerinin kullandıkları petrol türevli hammaddelerin aksine, kireç taşı (lime stone) kullanmaktadır.

 

Doğrudan temasta, cilde zararı olmayan, doğa dostu bu hammadde nedeni ile Yamamoto neopren, dünya pazarlarında Green olarak adlandırılmıştır.

 

Yamamoto39  %100 CR (Chloropren Rubber) neopren, yüksek esnekliği, malzeme yoğunluğu, mükemmel ısı yalıtımı ve özellikle basınç altında ezilmeye karşı restorasyon katsayısı ile, diğer tüm neopren kalitelerine göre dünyanın en iyisidir. Aynı kalınlıktaki diğer tüm ürünlere göre daha yüksek ısı yalıtımı ve konfor sunmaktadır.

 

Jarse Kumaş

Çok elyaflı "mikrofibre polyester” ve Invista Lycra®   ipliklerle yuvarlak örgü makinelerinde üretilmiştir. Bu kombinasyon her yöne mükemmel esneme sağlamakta, ipeksi yüzeyi ile daha az su tutmaktadır. Ham kumaş üzerine JakBoeno® markası için dizayn edilen kamuflaj desenlerinde baskı yapılmıştır. Uv dayanımlı 4-5 haslık seviyesindeki renkler solmamaktadır. Jarse kumaşın örülmesi, desenlerin dizaynı, kumaşa basılması ve neopren laminasyonları tamamen Türkiye’ de yapılmaktadır. 

 

Göğüs Pedi

Yeni kauçuk göğüs pedi, jarse kumaş üzerine ısıl işlemle uygulandıktan sonra elbiseye dikilmiştir.

Esnek yapısı, parçalı kesimi ve iç tarafta 3mm takviye neopreni ile göğüs bölgesinde sertlik oluşturmadan tüfek kurma konforu sağlamaktadır.

Diz koruma pedleri, supratex jarse kumaştan imal edilmiştir ve esnekliği sayesinde mafsal hareketini engellemeden, sürtünme ve aşınmalara karşı koruma sağlamaktadır. 

 

Erkek  S / M / L / XL / 2XL / 3XL  

Kadın  XS / S / M / L / XL