QUARTZ RETRO

 

Sualtı faunasına mükemmel uyum sağlayan desenler, koyu renklerle bölünerek avcının daha az farkedilmesini sağlamaktadır. Quartz Retro, yeşil, bej ve kahve tonlarının kombinasyonundan oluşmakta ve hemen hemen her merada kamuflaj avantajları sunmaktadır.

 

Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell dir.

 

Neopren

Jako Chemical firmasının ürettiği %100 CR (Chloropren Rubber) neopren, yüksek esneklik katsayısı, yoğunluğu ve üstün yalıtım özelliği ile, basınç altında daha az ezilirken aynı kalınlıkta diğer ürünlere göre daha yüksek ısı yalıtımı ve konfor sunmaktadır.

 

Jarse Kumaş

Çok elyaflı "mikrofibre polyester” ve Invista Lycra®   ipliklerle yuvarlak örgü makinelerinde üretilmiştir. Bu kombinasyon her yöne mükemmel esneme sağlamakta, ipeksi yüzeyi ile daha az su tutmaktadır. Ham kumaş üzerine sadece JakBoeno® markası için dizayn edilen kamuflaj desenlerinde baskı yapılmıştır. Uv dayanımlı 4-5 haslık seviyesindeki renkler solmamaktadır. Jarse kumaşın örülmesi, desenlerin dizaynı, kumaşa basılması ve neopren laminasyonları tamamen Türkiye’ de yapılmaktadır.  

 

Göğüs Pedi

Yeni kauçuk göğüs pedi, jarse kumaş üzerine ısıl işlemle uygulandıktan sonra elbiseye dikilmiştir.

Esnek yapısı, parçalı kesimi ve iç tarafta 3mm takviye neopreni ile göğüs bölgesinde sertlik oluşturmadan tüfek kurma konforu sağlamaktadır.

Esnek kauçuk malzemeden çok parçalı olarak dizayn edilen dirsek ve diz koruma pedleri, mafsal hareketini engellemeden, sürtünme ve aşınmalara karşı koruma sağlamaktadır.

 

Erkek  S / M / L / XL / 2XL / 3XL 

Kadın  XS / S / M / L