THERMOSKIN DARK

 

Yeni nesil JakBoeno® Thermoskin elbiseler, Yamamoto39 Limestone neopren ile üretildiler.

Dark modeli, karanın farklı tonları ile siyah tutkunları için üretildi.

 

Dış taraf kamuflaj jarse, iç taraf open cell neopren dir.

 

Neopren

Yamamoto39 Limestone  %100 CR (Chloropren Rubber) neopren, yüksek esnekliği, malzeme yoğunluğu, mükemmel ısı yalıtımı ve özellikle basınç altında ezilmeye karşı restorasyon katsayısı ile, diğer tüm neopren kalitelerine göre dünyanın en iyisidir. Aynı kalınlıktaki diğer tüm ürünlere göre %30 daha yüksek ısı yalıtımı ve konfor sunmaktadır.

 

Jarse Kumaş

Çok elyaflı "mikrofibre polyester” ve Invista Lycra®   ipliklerle yuvarlak örgü makinelerinde üretilmiştir. Bu kombinasyon her yöne mükemmel esneme sağlamakta, ipeksi yüzeyi ile daha az su tutmaktadır. Ham kumaş üzerine JakBoeno® markası için dizayn edilen kamuflaj desenlerinde baskı yapılmıştır. Uv dayanımlı 4-5 haslık seviyesindeki renkler solmamaktadır. Jarse kumaşın örülmesi, desenlerin dizaynı, kumaşa basılması ve neopren laminasyonları tamamen Türkiye’ de yapılmaktadır. 

 

Göğüs Pedi

Yeni kauçuk göğüs pedi, jarse kumaş üzerine ısıl işlemle uygulandıktan sonra elbiseye dikilmiştir.

Esnek yapısı, parçalı kesimi ve iç tarafta 3mm takviye neopreni ile göğüs bölgesinde sertlik oluşturmadan tüfek kurma konforu sağlar.

 

Esnek kauçuk malzemeden çok parçalı olarak dizayn edilen dirsek ve diz koruma pedleri, mafsal hareketini engellemeden, sürtünme ve aşınmalara karşı koruma sağlamaktadır.

 

1,50mm, 3mm, 5mm,7mm ve 9mm

 

Erkek  S / M / L / XL / 2XL / 3XL 

Kadın  XS / S / M / L / XL